ELEKTROINŽENÝR junior | vývojové projekty! (45 - 65.000 Kč)

Jste absolvent VŠ v oblasti elektrotechniky nebo ELEKTROINŽENÝR junior se zaměřením na programování/elektroprojekci motorů nebo rozvaděčů a máte zájem podílet se na vývoji testovacích laboratoří pro automobilový průmysl? Tak teď máte jedinečnou příležitost! Do společnosti, která je špičkou ve svém oboru přijmeme juniorního ELEKTROINŽENÝRA pro rozmanité projekty silnoproudé elektrotechniky. Pracovní pozici lze přizpůsobit dle Vašich preferencí a dosavadních zkušeností. Ozvěte se nám a rádi se setkáme i s Vámi! :)

Náplň práce:

  • elektroprojekce a programování elektrozařízení testovacích laboratoří pro automobilový průmysl (elektromotory, rozvaděče, zkušební stolice apod.)
  • oživování pohonů a elektrických zařízení
  • tvorba výkresů a elektro dokumentace v programech AutoCAD a ePlan
  • měření a testování elektrických zařízení
  • práce na vývojových projektech v oblasti silnoproudé elektrotechniky a pracovní náplň dle Vašeho zaměření a zkušeností

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč