EKONOM/KA - vedení menšího týmu účetních (až 60.000 Kč)

Hledáme zodpovědnou osobu, která rozumí účetnictví a ekonomice! Pokud máte navíc zkušenosti z výrobního typu firmy, tak jedině dobře! U nás je sice dost práce, ale zato příjemné zázemí a pohodová parta lidí. Ozvěte se pro více informací a sejdeme se osobně u pohovoru!

Náplň práce:

  • zodpovědnost za firemní ekonomiku
  • vedení a koordinace menšího týmu účetních
  • organizování účetní agendy, příprava závěrek a auditů nebo plánování
  • kontrola plateb a účtování různých typů transakcí
  • zpracování reportů a účast na poradách

Důležité informace

  • Lokalita: Olomouc, Olomouc,
  • Kontaktní osoba: Barbora Chaloupková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno