DISPONENT logistiky v automotive (40 - 50.000 Kč)

Společnost zabývající se výrobou plastových dílů primárně pro automobilový průmysl hledá do svého týmu kolegu na pozici DISPONENT logistiky. Pokud máte zkušenosti z pozic Disponenta, Logistika nebo Plánovače výroby s přesahem do logistiky, tak se nám neváhejte ozvat!

Náplň práce:

  • zajištění správného toku materiálu ve výrobě od objednání u dodavatele, až po zaslání hotové výroby k zákazníkovi
  • komunikace s dodavateli materiálů a koncovými zákazníky
  • práce v ERP systémech a zákaznických portálech
  • optimalizace skladových zásob

Důležité informace

  • Lokalita: Vyškov, Vyškov,
  • Kontaktní osoba: Jakub Kovařík
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč