DevOps Engineer (80 - 110.000 Kč)

Máš zkušenosti s cloudy jakou jsou Azure či AWS je ti blízko? Aktuálně obsazujeme pozice pro DevOpsové nadšence, kteří se nebojí nových výzev ani pracovat na greenfield projektech. Na kterých můžeš pracovat z brněnské kanceláře nebo dokonce z domova.

Náplň práce:

  • Budeš mít na starost projekt v oblasti digitalizaci v IT služeb
  • Budeš spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend a bakckend developery i byznys analytiky.
  • Budeš mít možnost se dále rozvíjet díky výjimečnému leaderovi, který Ti má co nabídnout a ví jak vést tým zkušených ,,DevOpsáků,,

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-město, Brno-město,
  • Kontaktní osoba: Hong Nhung Tranová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč