C# developer - vývoj sw pro bezpečnost / vojenství (40 - 80.000 Kč)

Hledáte nyní stabilní projekt zaměřený na vývoj v C#? Nyní Vám jich můžeme nabídnou několik. Forma spolupráce - HPP nebo IČO. Velké zkušenosti máme s vývojem aplikací pro řízení zabezpečovacích systémů, ovládání vojenských simulací, pro měření hluku a vibrací, dokonce i pro testování zařízení pro vesmírné projekty. Ozvěte se, určitě Vám budeme mít co nabídnout. Základem je u nás C# backend, komunikace s HW, gRPC, REST API, síťové protokoly, elektrotechnické znalosti výhodou.

Náplň práce:

  • Vývoj backend aplikací blízkých specializovanému hardwaru
  • Implementovat moduly a služby
  • Zkušenější programátor může sám vyvíjet nové moduly a to od jejich návrhů, implementaci až po tvorbu unit testů
  • Junior se postupně zapracuje jak do samotného programování, tak do práce s sw i hw nástroji

Důležité informace

  • Lokalita: Kroměříž, Kroměříž,
  • Kontaktní osoba: Kateřina Vybíhalová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč