Automatizovaný Tester (40 - 70.000 Kč)

Hledáme zkušeného Automatizovaného Testera, který má vášeň pro kvalitu softwaru a znalost moderních nástrojů pro automatizaci testování. Pokud jste detailní, analytický a máte zkušenosti s automatizací testování softwaru, pak je tato pozice pro vás ideální.

Náplň práce:

  • Návrh, vytváření a údržba automatizovaných testů.
  • Spolupráce s týmem vývojářů a testerů při identifikaci testovacích scénářů.
  • Analýza a vyhodnocování výsledků testování.
  • Identifikace, sledování a dokumentace chyb a problémů v softwaru.
  • Spolupráce na vývoji a vylepšování testovacích procesů a metodik.

Důležité informace

  • Lokalita: Zlín, Zlín,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 40 000 Kč - 60 000 Kč