Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Angular vývojář frontendu - Greenfield projekt (80 - 100.000 Kč)

Hledáme do týmu zkušených vývojářů nového frontenďáka, který bude součástí vývoje projektu na zelené louce. Jedná se o vývoj zcela nové verze informačního systému. Vývoj je zabezpečený několika týmy, z nichž každý je zaměřený na určitou oblast. Jsou zde tedy backend vývojáři, kteří mají na starost vývoj v Javě a Springu. Zároveň je zde tým frontenďáků, jehož budete součástí, tým testerů a analytici. Vše má pod palcem zkušený vedoucí vývoje a na projektu, ačkoliv je již v běhu, máte stále možnost projevit vlastní kreativitu a přispět vlastními názory, které budou vyvíjený softwarový produkt dále utvářet.

Náplň práce:

  • návrh a vývoj frontendu zcela nově vznikajícího informačního systému
  • spolupráce s týmy specialistů zaměřenými na konkrétní oblasti (frontend, backend, QA, analýzy)
  • přispívání svými zkušenostmi k vývoji optimálního a funkčního kódu
  • průběžné vzdělávání v oblasti moderních frontend technologií a jejich aplikace

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha,
  • Kontaktní osoba: Jakub Šrubař
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 60 000 Kč - 100 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu