Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Zkušený konstruktér s AJ (mzda na vyžádání)

Máte dostatek zkušenostís mechanickou kontrukcí? Návrh v 3D je pro vás hračka? Máte dokonce i zkušenost s vedením menšího týmu? Hledáte českou společnost se světovým produktem, stabilní obor a zároveň pozici ve vyšším managementu? Tak tahle nabídka je přesně pro VÁS!

Náplň práce:

  • vedení oddělení konstrukce a koordinace menšího týmu
  • příprava návrhů, technické dokumentace, apod.
  • komunikace se zákazníky i dodavateli
  • účast na vývoji prototypů
  • úzký kontakt s výrobní dílnou a spolupráce s mistrem

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Hodonín, Hodonín,
  • Kontaktní osoba: Barbora Chaloupková
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu