Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Samostatná/ý účetní – cizí jazyk VÝHODOU (mzda na vyžádání)

Do moderní strojírenské firmy hledáme kolegu či kolegyňku, kteří mají zkušenost a zápal pro účetnictví a troufnou si na jeho kompletní vedení. Vyznáte se v českých účetních standardech, finanční i daňové účetnictví nejsou problém a máte zkušenost z výrobní společnosti jako účetní? Tak reagujete na tento inzerát a posuňte své znalosti zase o kousek dál!

Náplň práce:

  • dohled nad kompletním vedením účetnictví firmy včetně dohled nad prací kolegů
  • zpracování daňových přiznání k DPH, DPPO a dalším daním
  • komunikace s úřady, externím auditorem a kolegy
  • práce s intrastatem a statickými výkazy
  • vyhotovení měsíčních i ročních závěrek
  • zpracovávání reportů a údržba vnitřních předpisů a směrnic, co se týká účetnictví

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Vyškov, Vyškov,
  • Kontaktní osoba: Dominika Praunspergrová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: neurčeno

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu