Nabídka

Občanům s.r.o.

Koordinátor/ka

Do našeho projektu Šetříme Občanům hledáme nové spolupracovníky.
Projekt se zabývá vytvořením komunikačních a obchodních kanálů k domácnostem či obcím po celé České republice. Neprodáváme hrnce ani internet! Naším cílem je dosáhnou úspory na běžných platbách.

Právě teď hledáme koordinátory.

Co Vás čeká?

  • práce na pobočce i v terénu;
  • péče o stávající klienty, nebo rozvíjení nových vztahů;
  • komunikace s občany či zástupci obcí a související administrativa.

Co očekáváme my?

  • Dobré komunikační (prezentační) dovednosti.
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a spolehlivost.
  • Uživatelskou znalost práce na PC.
  • Řidičský průkaz B a čistý trestní rejstřík.

Co za to?

  • Zázemí společnosti, která je jedničkou na trhu a která se za Vás postaví.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní složka + bonusy).
  • Příjemné pracovní prostředí ve Vašem regionu.
  • Individuální podpora ze strany manažera i společnosti. Špičkový systém zaškolení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Velkou marketingovou podporu přesně Vám na míru.
  • Teambuldingové akce, automobil nebo další bonusy.

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Znojemská 2, Jihlava, 586 01
  • Kontaktní osoba: Nohelová
  • Typ úvazku: Plný úvazek OSVČ
  • Mzda: 25 000 Kč - 40 000 Kč
  • Datum vložení: 06.12.2018

Zpráva pro zaměstnavatele

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu