Nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontrolor kvality – bez AJ (29 - 35.000 Kč)

Pokud tě zajímá kontrola kvality a chtěl bys své dosavadní zkušenosti (ať už velké či malé) zdokonalit a přiučit se zase nové, tak si narazil na ten pravý inzerát! Hledáme šikovné lidi na oddělení kvality, které kontrola kvality láká. Tak udělej první krok a pošli životopis!

Náplň práce:

  • finální kontrola výrobků na lakovně
  • práce s měřidly jako leskoměr, drsnoměr, elektroměřidly apod.
  • spolupráce na interních i externích auditech
  • evidence odchylek ve výrobě a návrh jejich řešení
  • vyhodnocení reklamací a zjišťování příčin

Sdílejte tuto nabídku

Důležité informace

  • Lokalita: Brno-venkov, Brno-venkov,
  • Kontaktní osoba: Dominika Praunspergrová
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč

Zpráva pro zaměstnavatele

Pole označená symbolem * jsou povinná a je nutno je vyplnit.

Příloha (životopis, apod) Max velikost: 5MB

Poslat inzerát známemu